Skuteczna pomoc prawna 24/7:

Adwokat Anna Szychułda-Baran
Adwokat Tymczasowe Zatrzymanie Warszawa
Skuteczna Pomoc Prawna 24/7 w przypadku zatrzymania

W mojej kancelarii adwokackiej w Warszawie specjalizujemy się w świadczeniu pomocy prawnej w nagłych sytuacjach kryminalnych, takich jak zatrzymanie lub tymczasowe aresztowanie przez policję bądź inne służby. W razie zatrzymania możesz na nas liczyć o każdej porze dnia i nocy, pod numerem infolinii: +48 884 800 695.

Jak skorzystać z pomocy prawnej w nagłej sytuacji np. tymczasowe aresztowanie?

Jeżeli znajdziesz się w sytuacji zatrzymania, tymczasowego aresztowania czy przeszukania, pamiętaj, że masz prawo do adwokata. Skontaktuj się z wówczas jak najszybciej z naszą kancelarią. Prowadzimy pełnomocnictwo na każdym etapie postępowania, gwarantując pełną ochronę praw i interesów klienta.

Zatrzymanie i Twoje Prawa

W sytuacji zatrzymania bądź tymczasowego aresztowania, nasza kancelaria zareaguje błyskawicznie. Nasz adwokat do spraw karnych zapewni Ci niezbędną pomoc prawną, monitorując przebieg przesłuchania i minimalizując stres związany z sytuacją.

Odebranie lub Zatrzymanie Rzeczy

Oferujemy wsparcie w przypadku odbierania lub zatrzymywania rzeczy, doradzamy w kwestii zaskarżenia czynności oraz sposobów odzyskania mienia.

Przeszukanie Mieszkania lub Osoby

Przy przeprowadzaniu przeszukania mieszkania lub osoby, gwarantujemy szybką reakcję prawną, ograniczając straty i wyjaśniając nieporozumienia.

Doświadczenie i Profesjonalizm

Jesteśmy doświadczoną kancelarię prawa karnego z Warszawy. Założycielem kancelarii jest adwokata Anna Szychułda-Baran, która swoje doświadczenie zdobywała pracując przez wiele lat w Prokuraturze w Warszawie. Gwarantujemy profesjonalizm, szybkość reakcji i pełne zaangażowanie w każdej sytuacji kryzysowej.

Skontaktuj się z Nami - Kancelaria Warszawa

Zapraszamy do kontaktu – nasza Pomoc Prawna w nagłych sytuacjach jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Powierzając nam prowadzenie swojej sprawy, możesz liczyć na zrozumienie, opiekę i wsparcie już od pierwszego kontaktu

adwokat Anna Szychułda-Baran
Adwokat w Warszawie – specjalista ds. zatrzymania w sprawach karnych  

Podsumowując, Kancelaria Adwokacka Anna Szychułda-Baran oferuje:

Kancelaria Adwokacka Anna Szychułda-Baran
Sprawy Karne Warszawa

Rozbrat 34/36 lok. 71,
00-429 Warszawa

Adwokat Szychułda-Baran blog

Adwokat Anna Szychułda-Baran

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w sprawach karnych, karnych skarbowych, przestępczości gospodarczej oraz sprawach cywilnych.

Skontaktuj się z nami już teraz!

nasz zespół specjalistów zrobi wszystko,
aby pomóc Ci w Twojej sytuacji.

Obszar Działania Naszej Kancelarii Adwokackiej w Warszawie

Nasi adwokaci mogą dojechać do sądów, prokuratur, komisariatów czy lotnisk na terenie Warszawy i okolic. Czas dojazdu zależny jest od odległości miejsca docelowego od centrum Warszawy, ale gwarantujemy szybką reakcję i profesjonalne wsparcie w nagłych sytuacjach.

Sądy, do których dojeżdżamy:

Prokuratury, do których dojeżdżamy:

Porty lotnicze, do których dojeżdżamy:

Nasza kancelaria adwokacka w Warszawie jest zawsze dostępna, aby Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami pod numerem +48 884 800 695.

Nasze artykuły:

Telefon

+48 884 800 695

E-mail

adwokat@szychuldabaran.pl

logo