Skuteczna pomoc prawna 24/7:

Adwokat Anna Szychułda-Baran
Adwokat Sprawy Karne Warszawa
Specjalista w sprawach karnych Warszawa

Specjalizacja w Prawie Karnym

W mojej Kancelarii od początku jej działalności, głównym obszarem specjalizacji jest prawo karne. Posiadam bogate doświadczenie, zdobyte w Prokuraturze Okręgowej, Apelacyjnej i Regionalnej w Warszawie. Moja praktyka obejmuje szeroki zakres problematyki kryminalnej, w tym przestępstwa związane z błędami medycznymi, przestępstwami VAT-owskimi, „praniem brudnych pieniędzy”, stalkingiem, problematyką narkotykową.

Każdy etap postępowania karnego jest przeze mnie dokładnie analizowany, by móc zapewnić klientowi jak najlepsze narzędzia obrony. Kompleksowa obsługa, precyzja w działaniu i profesjonalizm to podstawa mojego podejścia do każdego klienta i prowadzonej sprawy.

Zawsze dbam o to, aby osoba podejrzana lub tymczasowo aresztowana w trakcie postępowania przygotowawczego miała zapewnioną najlepszą możliwą pomoc prawną.

Moja Kancelaria oferuje wsparcie w każdej fazie postępowania – od czynności procesowych z udziałem podejrzanego, przez przesłuchania, aż po stawianie zarzutów. Również reprezentuję klientów przed wszystkimi organami ścigania oraz organami wymiaru sprawiedliwości, przygotowując i doradzając w zakresie wszelkich pism procesowych.

Nie zapominam też o pokrzywdzonych w postępowaniach karnych. Oferuję pomoc w sporządzaniu zawiadomień o popełnieniu przestępstwa oraz wsparcie na etapie postępowań karnych, zarówno w fazie przygotowawczej, jak i sądowej.

Zapraszam do kontaktu i skorzystania z usług mojej warszawskiej kancelarii. Proszę pamiętać, że dobry adwokat może być kluczem do sukcesu w trudnych sprawach karnych. 

Adwokat Anna Szychułda-Baran
Ekspert w sprawach karnych w Warszawie 

Kancelaria Adwokacka Anna Szychułda-Baran
Sprawy Karne Warszawa

Rozbrat 34/36 lok. 71,
00-429 Warszawa

Adwokat Szychułda-Baran blog

Adwokat Anna Szychułda-Baran

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w sprawach karnych, karnych skarbowych, przestępczości gospodarczej oraz sprawach cywilnych.

Skontaktuj się z nami już teraz!

nasz zespół specjalistów zrobi wszystko,
aby pomóc Ci w Twojej sytuacji.

Obszar Działania Naszej Kancelarii Adwokackiej w Warszawie

Nasi adwokaci mogą dojechać do sądów, prokuratur, komisariatów czy lotnisk na terenie Warszawy i okolic. Czas dojazdu zależny jest od odległości miejsca docelowego od centrum Warszawy, ale gwarantujemy szybką reakcję i profesjonalne wsparcie w nagłych sytuacjach.

Sądy, do których dojeżdżamy:

Prokuratury, do których dojeżdżamy:

Porty lotnicze, do których dojeżdżamy:

Nasza kancelaria adwokacka w Warszawie jest zawsze dostępna, aby Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami pod numerem +48 884 800 695.

Nasze artykuły:

Telefon

+48 884 800 695

E-mail

adwokat@szychuldabaran.pl

logo