Skuteczna pomoc prawna 24/7:

Adwokat Anna Szychułda-Baran
Adwokat do spraw błędów medycznych Warszawa
Obrona Lekarzy i Pracowników Medycznych

Jestem ekspertem w dziedzinie prawa medycznego i specjalizuję się w obronie lekarzy oraz pracowników medycznych oskarżonych o błędy medyczne. Moja kancelaria oferuje profesjonalną pomoc prawną i wsparcie zarówno na drodze sądowej, jak i pozasądowej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytym w Prokuraturze Okręgowej, Apelacyjnej i Regionalnej w Warszawie, jestem w stanie zrozumieć złożoność każdego przypadku i zapewnić kompleksową obronę. Niezależnie od tego, czy chodzi o błąd diagnostyczny, terapeutyczny, czy organizacyjny, jestem tu, aby pomóc.

Kompleksowa Obrona i Profesjonalizm w Działaniu

Niezwykle istotne jest, aby lekarze i personel medyczny mieli dostęp do najlepszej możliwej pomocy prawnej w przypadku oskarżenia o błąd medyczny. Moja kancelaria oferuje wsparcie na każdym etapie postępowania – od analizy dowodów, poprzez negocjacje z ubezpieczycielami, aż po proces sądowy.

Każda sprawa jest dla mnie ważna. Dążę do indywidualnego podejścia do każdego klienta, analizując i oceniając dostępne roszczenia oraz kompletując niezbędne dokumenty. Reprezentuję także klientów przed wszelkimi organami wymiaru sprawiedliwości

Zapraszam do Kontaktu i Skorzystania z Usług Mojej Warszawskiej Kancelarii

Jeżeli jesteś lekarzem lub pracownikiem medycznym i potrzebujesz wsparcia w zakresie błędów medycznych, serdecznie zapraszam do kontaktu. Profesjonalizm i precyzja w działaniu mogą być kluczem do sukcesu w tych trudnych sprawach. 

Kontakt i Konsultacje

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią adwokacką w Warszawie. Skuteczna obrona oraz pomoc na każdym etapie postępowania to nasz priorytet. Nasza Kancelaria znajduje się w Warszawie, ale oferujemy również konsultacje online za pośrednictwem narzędzi cyfrowych. 

Adwokat Anna Szychułda-Baran Ekspert w sprawach błędów medycznych w Warszawie

Kancelaria Adwokacka Anna Szychułda-Baran
Sprawy Karne Warszawa

Rozbrat 34/36 lok. 71,
00-429 Warszawa

Adwokat Szychułda-Baran blog

Adwokat Anna Szychułda-Baran

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w sprawach karnych, karnych skarbowych, przestępczości gospodarczej oraz sprawach cywilnych.

Skontaktuj się z nami już teraz!

nasz zespół specjalistów zrobi wszystko,
aby pomóc Ci w Twojej sytuacji.
Telefon

+48 884 800 695

E-mail

adwokat@szychuldabaran.pl

logo